0
2 במאי 2018

אולמות ומועדונים לוועדי עובדים

אין ספק שהרגעים המרוממים והמהנים ביותר בעבודה הם מחוץ למקום העבודה. הרשו לנו להפסיק עם הילת המסתורין ולהסביר – אנחנו מתכוונים לימי הכיף מחוץ לעבודה. ימי הגיבוש שבהם מתכנסים כל העובדים בארגון, לבושים במיטב מחלצותיהם ונהנים מיום שכל כולו סובב סביב הנאה משותפת ומגבשת הרחק משגרת העבודה הלחוצה. אנחנו ממתינים בקוצר רוח ליום הכיפי שלנו, ואתם?

סיבה למסיבה

אירועי עובדים בדרך כלל מתקיימים מדי שנה. ברי המזל נהנים מאירועים עובדים לעיתים תכופות יותר. כך או כך, נדרשת בחירה בין אולמות ומועדונים לוועדי עובדים לצורך אכלוס האירוע. בדרך כלל, ישנו צורך לבחור מקום איכותי המספק שירות ברמה הגבוהה. כלומר על המקום לספק תפאורה נאה, מוצלחת ויוקרתית, שכן אירוע עובדים נדרש לעמוד ברמות האיכות הגבוהות. מלבד כך, על האירוע לספק שירותי מזון ושתייה מוצלחים. לכן, חשוב לבחון את תפריט המקום קודם לכן בקפידה כדי לבדוק כי הוא יהיה לטעמם של העובדים. שימו לב, במקרה שבו ידוע לכם מראש על קיומם של אכלנים ייחודיים (למשל, צמחוניים, טבעוניים או רגישים למאכלים ולאלרגנים), חשוב ליידע את המקום מראש בכדי לבדוק אם יוכל להיערך לכך בטרם עת.

במידה שאתם מעוניינים בהופעה, פעילות או ריקודים, יש צורך לבחור במקום גדול דיו עם רחבה מרווחת בכדי שהעובדים לא ייאלצו להצטופף.

מארגנים את ההופעה האמנותית

בחירת המקום היא הצעד הראשון המהווה ספתח מוצלח בארגון האירוע. לאחר מכן, אתם נדרשים לבחור פעילות אטרקטיבית ומהנה. לרשותכם עומדות אפשרויות רבות –

  • הרצאה – הרצאה כזו תתבקש להיות סוחפת, מעוררת, מהנה ומעוררת השראה בכדי להתאים לאופי האירוע. מלבד העובדה שהיא תהיה למעניינת, היא תתרום באופן משמעותי הן בפן המקצועי והן בפן האישי.
  • הופעה מוזיקלית – אם אתם מעוניינים לראות את העובדים צוהלים, נהנים, רוקדים, מוחאים כפיים ושרים בקולי קולות, בחרו בהופעה מוזיקלית ותזכו לראות את זה מתממש הלכה למעשה בשטח. קיימים אמנים נחשקים רבים שירימו את כולם על הרגליים ויבטיחו לכם הופעה בלתי נשכחת.
  • סטנד אפ – אם אתם מעוניינים לסיים את הערב בצחוק מגלגל או להתחיל אותו ככה, בחרו באמן סטנדאפ נחשב והרי לכם ערב משובח וקורע מצחוק.

 

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*