0
2 במאי 2018

אולפני הקלטה לוועדי עובדים

מסיבת הפתעה לבוס או לאחד העובדים הבכירים שעומד לפרוש לפנסיה, עשויה להפוך למרגשת מאוד כאשר נשלב בתוכה שיר מיוחד שהקלטנו בשבילו. אולפני הקלטה לוועדי עובדים יספקו לכם את הפלטפורמה המתאימה על מנת להקליט שיר או כל דבר אחר שיוכל לתרום לתחושה הכללית של אירוע זה או אחר. חגיגות היא חברת הפקות ואטרקציות מקצועית ומקורית. על ידי פניה לחברה ניתן להשיג מגוון אטרקציות ופעילויות לעובדים בכל רחבי הארץ.

אולפני הקלטה לוועדי עובדים – מה אפשר להפיק?

אולפן הקלטות הוא  מקום שבו ניתן להקליט שיר, פזמון או קטע קריאה באופן מקצועי על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. בכל חברה יש את העובדים הללו שניחנו בכישרון שירה וישמחו לתרום את קולם לפרויקט החשוב. ניתן גם לבצע שיר משותף של כמה עשרות עובדים, לכתוב מילים משלכם או להשתמש בשיר שכבר קיים בשטח.

באולפן ההקלטות מבצעים את ההקלטה בכמה טיקים ולאחר מכן טכנאי הקול עובדים עליה ומכינים אותה לשידור ביום האירוע. אם החלטתם לערוך הקלטה מקצועית מומלץ לפנות רק לאולפן מקצועי שמחזיק בצוות מיומן. היום שבאולפן כל דקה שווה כסף, כדאי להגיע מוכנים ולא להתחיל לערוך חזרות בחדר ההקלטות. ההכנות לשיר הן רבות ויש להצטייד במפיק איכותי, פלייבק וכל הסידורים הטכניים הדרושים לנושא.

שירים עד כאן

מומלץ לבחור בשיר פשוט וקל לביצוע שלא ייקח יותר מידי זמן ללמוד אותו. כדאי לערוך כמה חזרות (סודיות) באחד מבתי העובדים ולסגור את כל הקצוות כך שכאשר תגיעו אל אופן ההקלטות לא יהיו כל עיכובים ותבצעו את השיר בנאמבר אחד. כדאי לגם לבחור באולפן מומלץ שיש לו כבר לקוחות עבר רבים. כאשר אתם קובעים על אולפן הקלטות אז בקשו לשמוע פרויקטים אחרונים שלו. בנוסף ניתן להתייעץ עם הטכנאי ולראות כיצד לשפר את ההעמדה, הקולות וכל הנושא הווקאלי.

באולפן הקלטות ישנם מיקרופונים רגישים במיוחד ולכן אין מקום לרעשים מיותרים. יש להגיע ליום ההקלטה ללא פלאפונים שעלולים להרוס את ההקלטה ולהימנע מכניסה לסטודיו עם חפצים מרעישים שונים. ניתן לפנות לקבלת מידע נוסף.

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*