0
2 במאי 2018

אומנים לוועדי עובדים

שוב הגיע הזמן לבחור פעילות אטרקטיבית לעובדים שלכם? מרגישים שכבר מתחילות להסתיים לכם האפשרויות להפתיע ולצלוח עוד יום/צהריי/ערב גיבוש? מבינים לליבכם ואת עבודתכם הקשה. לרצות את כלל העובדים ולדאוג לסיפוקם זו לא משימה פשוטה. ובדיוק מהסיבה הזו, נרצה להציג בפניכם אפשרויות שייחשבו להצלחה בטוחה.

המדריך האמנותי של הערב

כל ארגון, חברה או קבוצת עובדים זקוקים לזמן איכות משותף, שבו הם יתגבשו יחדיו, יטעינו את מצבריהם להמשך העבודה ופשוטו כמשמעו – ייהנו. מסיבה זו, הזמנת אומנים לוועדי עובדים תספק מנת הנאה מכובדת. בחירת האומנים היא לא בחירה פשוטה, לנוכח ריבוי ההעדפות והאפשרויות. אם ננסה לצמצם את האפשרויות לקטגוריות מובחרות, אזי נקבל את המדריך הבא –

  • שרים ונהנים – אומן מוזיקלי הוא בהחלט הצלחה מובטחת. אין ספק שמוזיקה משמחת לבב אנוש, כך שקל לדמיין את השמחה הקבוצתית המשותפת. בהופעה קבוצתית, רמת האנרגיות עולה ומתחזקת ויוצרת אחדות הרמונית המתבטאת בריקודים, שמחה ופעלתנות.
  • צוחקים ונהנים – תרומתו של הצחוק לבריאות היא רבה וידועה. למעשה, מסתובבת שמועה עיקשת על אדם אשר חלה בסרטן סופני והחליט להעביר את שלושת החודשים האחרונים לחייו בצפייה בסרטים ובסדרות קומיות לצד מערכונים קומיים. מה הייתה רבה הפתעתו כשגילה שהחלים.

האפשרות לקחת את החיים בקלות, לצחוק על הקשיים והחסרונות שלנו היא גדולתו של אמן הסטנד-אפ. תפקידו לעלות על הבמה ולשתף מסיפורי חייו, תוך שיתוף הקהל, במטרה לשעשע, להצחיק ולגרום לגלי צחוק עולים ויורדים.

  • קסמים ומופתעים – אין ספק שניתן למצוא את הקסם שבחיים וזהו תפקידו של הקוסם. הוא מייצר מופעים מפתיעים, משעשעים ומיוחדים המציגים את הקסום, המופלא, המפתיע והבלתי ייאמן לקהל הצופים. לעיתים קרובות, הקהל לוקח חלק פעיל במופע ומסייע ליצור הופעה בלתי נשכחת.

כיצד בוחרים את המופע האמנותי?

המלצתנו היא לערוך סקר דעת קהל בכדי ללמוד על העדפותיהם של העובדים. הציגו בפניהם את האפשרויות הנידונות ולאחר מכן סננו בין האפשרויות האהובות יותר לבין אלו שפחות. במידה שקהל העובדים אוחז בטעם מוזיקלי דומה, הופעת זמר תהיה להצלחה מסחררת. במקרה שבו הדעות המוזיקליות חלוקות, תוכלו לבחור בהופעת קסמים או סטנדאפ. כך או כך, אין לנו ספק שתיהנו.

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*