0
2 במאי 2018

אטרקציות לוועדי עובדים

כן, מגיע היום האחד הזה בשנה (ולפעמים אפילו יותר) שבו מחליטים לארגן שורה ארוכה של אטרקציות לוועדי עובדים. כאשר העובדים פועלים לילות כימים כדי לסיים את העבודה ולספק את השירות הטוב ביותר עבור לקוחותיהם, חשוב להגיד להם תודה ולהביא להם את מרב האטרקציות הקיימות. כדאי לתכנן מראש את יום הגיבוש הגדול כדי להפיק ממנו את המיטב.

אטרקציות לוועדי עובדים – רעיונות לפעילויות מרתקות

כאשר מארגנים אירוע כלשהו, חשוב להביא את מיטב האטרקציות. לא יודעים במה לבחור? אלה כמה הצעות שיוכלו לסייע לכם:

  • חגיגה בחיק הטבע – הטבע הוא אטרקציה בפני עצמו. בחצי השעה הראשונה של קבלת הפנים אינכם צריכים לדאוג לדבר, כי העובדים שלכם הסגורים בתוך מבנים במשך רוב היום, לא יפסיקו להתפעל מן הפריחה והנוף המרהיב הנשקף לפניהם.
  • הופעות של אמנים – אנשים משלמים מאות שקלים כדי לרכוש כרטיסים להופעות של אמנים, אך במסגרת ועד העובדים הם יכולים להשתתף בהופעה כזאת בחינם. לפני שבוחרים את האמן שיופיע לפני העובדים, חשוב לצפות בהופעותיו בסרטוני יוטיוב ולהחליט אם הסגנון מדבר אליכם.
  • אטרקציות באולם – ערב ועד עובדים מתקיים מעת לעת, וזה הזמן למצוא אטרקציות מתאימות שיאתגרו את העובדים, וזאת לצד האוכל הטעים המוגש להם. זה המקום להזמין הופעה משעשעת ולא לשכוח לארגן אטרקציות גם לילדים.
  • יש מסיבה – כל עובד ייהנה ממסיבה טובה, אם היא מאורגנת כראוי. משום כך, כדאי לדאוג למועדון איכותי שבו תתקיים המסיבה, לצד אלכוהול, אוכל טובה ומוזיקה מקפיצה.
  • אולפן הקלטה – מי לא חלם להיות זמר ולהקליט שיר משלו? אולפני הקלטה הם המקום המתאים לכתוב שירים, להקליט ולשמור כזיכרון נצחי לבילוי מיוחד.
  • הרצאות – כולנו אוהבים ללמוד דברים חדשים, בייחוד אם מדובר במסגרת של הרצאה מהנה. הרצאה מעניינת באירוע לוועד עובדים היא המתנה הטובה ביותר שתוכלו לחשוב עליה עבור העובדים שלכם.

משקיעים בבחירת האטרקציות

אטרקציות לוועדי עובדים הן דרך טובה להגיד לעובדים שלכם עד כמה אתם מעריכים אותם. כל עובד אוהב דברים חדשים ומאתגרים, ואטרקציה טובה ואיכותית היא חלק בלתי נפרד מהחוויה. אז שנסו מותניים והתחילו לחפש חברה טובה שמציעה אטרקציות ברמה.

 

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*