0
2 במאי 2018

אירועים לאתרי נופש של וועדי עובדים

בילוי משותף הינו דרך מצוינת על מנת לתרום להכרות וגיבוש בין עובדים. וועדי העובדים עומלים בכל שנה על מנת לגלות את המקום המשתלם ביותר לעריכת חופשה או טיול לעובדים ולמשפחותיהם. אירועים לאתרי נופש של וועדי עובדים אמורים להיות אירוע שכולם יאהבו לצאת אליו. חגיגות הינה חברת אטרקציות שמאורגנת פעילויות וימי גיבוש לוועדי עובדים ברחבי הארץ.  הבלוי המשותף הינו בעל ערך גבוה ועשוי ליעל את התפקוד של הקבוצה ולשפר את ביצועיה במהלך היומיום.

אירועים לאתרי נופש של וועדי עובדים – לאן ניתן לצאת?

ישנם כמה פרמטריים אשר חשוב להתחשב בהם כאשר רוצים לבחור אתר נופש כלשהוא:

  • אופי האנשים בקבוצה – אם מדובר על עובדים שמחפשים אתגרים חדשים, ספורטיביים או סתם הרפתקנים אז ניתן להציע אתר נופש מאתגר, תחרויות שונות, מסלולים וכל מה שיכול להצית את יצר התחרותיות.
  • יש לקחת בחשבון את כמות העובדים שתשתתף באירוע. אם מדובר על כמות גדולה אז יש לדאוג למקום שיעניין אל רב המוחלט של העובדים. בנוסף ישנן אטרקציות שלא מתאימות לכמות גדולה של עובדים, ועשוי להיווצר תור ארוך ולא פרקטי.
  • האווירה היא גורם חשוב ביותר ולא ניתן לקיים אירוע ללא אווירה מתאימה. יש להכין את העובדים מראש לפעילות אם היא מתוכננת ולהביא לכך שכולם יגיעו באווירה הנכונה.

איפה כדאי לנפוש

המיקום הגיאוגרפי הוא חשוב מאוד ויש לחשוב עליו היטב. אם מדובר על אטרקציה יוצאת דופן אז כדאי להשקיע ולנסוע רחוק. אך במידה ומדובר על פעילות שניתן לבצע בקרבת מקום העבודה אז ניתן בהחלט לשקול זאת. ההחלטה על המיקום צריכה להביא בחשבון את סדר היום של העובדים. אם מדובר על עובדים בעלי משפחות, כדאי להתחשב בהם ולא למשוך את הזמן  יותר מידי עד שעות הערב המאוחרות. נופש של מקום העבודה יכול להמשך גם יותר מיום אך לשם כך דרוש תכנון מעמיק ותקציב גדול יותר.

במקרים רבים שוכרים אוטובוס שיאסוף את העובדים מנקודת מפגש אחת וייסע לעבר היעד. מוטב הכין את העובדים מראש למצב שבו יתקיים איחור קל בתכניות, פקקים, המתנות וכדומה.

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*