0
2 במאי 2018

הרצאות לוועדי עובדים

אנחנו רוצים להציג בפניכם את הטרנד הבא שמסעיר צעירים ומבוגרים כאחד והוא קיומן של הרצאות. נכון, סביר להניח שתחילה תחושו מבולבלים ותבטלו את הרעיון במחי יד. הרי עדיין זכורות לכן ההרצאות באוניברסיטה או בבית הספר, בהן נאלצתם לנכוח מבלי אפשרות הבחירה. ברם, ההרצאות הללו הן הרצאות לבחירתכם וסמכו עלינו שברגע שתגיעו ותתחילו בשמיעתן, לא תרצו ללכת. ובדיוק מסיבה זו, הרצאות לוועדי עובדים יהיו מוצלחות לא פחות.

הרצאה שתרצו לשמוע

הרצאות נפוצות בכל רחבי האקדמיה ומוסדות הלימוד, אך רק בשנים האחרונות אנחנו עדים לעלייתן של הרצאות הפתוחות לקהל הרחב. מלבד ההרצאות הפתוחות לקהל הרחב המתקיימות במוסדות הלימוד והחינוך, אנחנו רואים יותר ויותר הרצאות המתקיימות בשילוב חיי הלילה, כלומר מתקיימות בברים, מסעדות ובתי קפה באווירה מדליקה, צעירה ובועטת. הנה כמה דוגמאות של הרצאות לוועדי עובדים –

  • הרצאה מקצועית – הרצאה שאליה יגיע מומחה בתחום העבודה וישתף מקשייו, הצלחותיו ומסעו הייחודי בתחום. הרצאה כזו תוכל ללמד הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אישית. פרט לכך, העובדים יוכלו לקבל השראה אישית מאדם בתחומם, ליישם את הטיפים שיינתנו בהרצאה וכן לצאת טעונים באנרגיה. והרי ממי נלמד אם לא מאנשים שכבר הצליחו בתחום?
  • הרצאה מעוררת השראה – ישנם אינספור אנשים שיכולים להכניס בנו השראה, לרגש ולעניין אותנו. בדרך כלל מדובר באנשים אשר התגברו על קושי, אתגר או סיפור טרגי ולמרות זאת לא רק שלא איבדו את האור, אלא קיבלו את הדחיפה להתקדם ולהתגבר על המכשולים בהצלחה. למידה מאנשים כאלו תסייע להגביר את האופטימיות, הביטחון העצמי ולהראות לנו שכל אחד יכול, עם האמונה, כוח הרצון וההתמדה.
  • הרצאה פסיכולוגית – הרצאה כזו תסייע להתמודדות פסיכולוגית עם מגוון רחב של נושאים. למשל – התמודדות זוגית, שיפור השינה, העלאת ביטחון עצמי ועוד. בהרצאה יגיע מומחה בתחום הפסיכולוגי וייתן טיפים ראשוניים להתמודדות מיטיבה יותר בתחום.

בוחרים את ההרצאה

מלבד העובדה הפשוטה שהרצאות מאפשרות לנו ללמוד, להחכים ולהשתפר, הן מהוות שבירת שגרה מוצלחת. בנוסף, הרצאות כאלו מתקיימות בדרך כלל בסביבה אינטימית ומאפשרת ליצור אינטראקציה ישירה עם המרצה ובכך לשאול שאלות נוספות, מבלי להתבייש, בעת הצורך.

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*