0
2 במאי 2018

מסיבות לוועדי עובדים

מסיבות לוועדי עובדים נושא מוכר שקיים כבר שנים ארוכות ולא נראה שהוא עומד להעלם. כאשר אנו מדברים על וועד עובדים הכוונה היא לגוף שמאגד ודואג לזכויות העובדים ולרווחתם. בין כל שלל התפקידים שמבצע הוועד יש בידיו גם לדאוג לאירועי תרבות ובידור שמיועדים לעובדים. מדי תקופה מסוימת נהוג לארגן לעובדים מסיבה או אירוע גיבוש שיגרום לעובדים להבין שיש מי שדואג להם. חגיגות הינה חברת הפקה ואירועים שמציע הופעות של האמנים הגדולים ביותר בשוק במחירים נוחים ותוך התחשבות בכל הפרמטרים הנחוצים.

מסיבות לוועדי עובדים – מהן האפשרויות

למעשה האפשרויות הן רבות ומגוונות וכל חברת הפקות אשר מכבדת את עצמה בוודאי תצליח להביא את האמן או הפעילות שתהיה מקובלת על רב העובדים:

  • ניתן להזמין זמר או זמרת מוכרים שיופיעו מול העובדים במיטב הרפרטואר שלהם. בנושא זה ניתן לבחור מתוך הזמר המזרחי, כוכבי רוק, נשמה ועוד.
  • הופעת סטנד אפ היא רעיון מעולה וישנן אמני סטנג אפ רבים שיעלו על הבמה ויצחיקו את הקהל. אמן איכותי ישלב גם בדיחות שקשורות למקום העבודה, יסתלבט על הבוס וישחרר מתחים שנמצאים במקום העבודה.
  • פעילויות שונות ומגבשות יכולות לעשות נפלאות במקום העבודה שלכם וישנם מפעילים שונים שיכניסו את העובדים לדרייב.
  • הרצאות מענייניות שאפשר להזמין בכל שפה יעשירו את עולמם של העובדים ויספקו ערך מוסף לאירוע.

מה עוד ניתן לעשות?

מסיבה לעובדים יכולה להיות נושא מרגש ומרתק. הכול תלוי כמובן בתקציב הכולל שלכם, אך ניתן גם לערוך אירועים צנועים ומרגשים. את האירוע אפשר לערוך במקום העבודה, באולם שכור, במתנ"ס או אפילו בגני התערוכה. אם מדובר על כמה עשרות עובדים אז ניתן להזמין מקום בגודל ביינוני, ממוזג ומואר שבו תערכו את המסיבה או הפעילות. כאשר מדובר על מספר גדול מאוד של  עובדים כמו למשל כלל העובדים של רשת ביגוד גדולה אז יש לדאוג למקום גדול מאוד ויש לדאוג ללוגיסטיקה.

כדאי מאוד לפנות לחברת הפקה מקצועית ומנוסה שתארגן לכם את כל הנושא באופן מסודר. בחברות מקצועיות יש בדרך כלל צוות עובדים שאחראי כל אחד על התחום שלו, כך שביחד המסיבה יוצאת לפועל על הצד הטוב ביותר.

 

Comments & Reviews

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*